Uruchomiliśmy sprzedaż internetową naszych nalewek z Derenia o pojemności 500ml: likier z derenia 22,2% i nalewka z derenia 34,8%.

Zgłoszone zapotrzebowanie będzie przekazane do działu sprzedaży który skontaktuje się z Państwem w celu jego realizacji. Osobny Formularz jest przeznaczony dla hurtowni i sklepów posiadających koncesję oraz osobny dla sprzedaży detalicznej likierów i nalewk z derenia.

Do zamówień hurtowych (koncesje) wymagany kontakt w celu uzyskania hasła dostępowego – wystarczy kontakt na jeden z numerów telefonicznych lub zgłoszenie po hasło przez formularz.

NASZA NALEWKA z DERENIA i LIKIERY TO GWARANTOWANA JAKOŚĆ

Nalewka z derenia inaczej dereniówka oraz likiery z tych owoców to obfite źródło minerałów.

Owoce derenia zawierają zwłaszcza duże ilości żelaza, a także wapnia, potasu, magnezu, cynku, fosforu, miedzi i manganu. W ich składzie znajdują się również takie substancje jak beta-karoten, kwasy organiczne (jabłkowy i chinowy), pektyny, garbniki oraz cukry. Owoce derenia jadalnego zawierają także flawonoidy, które mają silne działanie antyoksydacyjne. Ponadto obfitują one w witaminy – zwłaszcza C, ale także P i A.
Wysoka zawartość żelaza sprawia, że owoce derenia jadalnego są polecane jako wsparcie w walce z anemią. Żelazo jest składnikiem hemoglobiny. Jego odpowiedni poziom zapewnia prawidłowe działanie erytrocytów – one z kolei mają za zadanie rozprowadzać i dystrybuować tlen po organach w ludzkim ciele. Niedobór żelaza przejawia się niedokrwistością, czego wyrazem mogą być osłabienie, blada skóra, łamliwe włosy, bóle głowy i bezsenność, a także pojawiające się w kącikach ust zajady.

Antocyjany zawarte w owocach derenia wykazują również działanie przeciwnowotworowe, jak również zapobiegają rozwojowi stanów zapalnych w organizmie oraz wpływają na wzrost poziomu insuliny we krwi.

Owoce derenia jadalnego działają również moczopędnie, przez co oczyszczają organizm z toksyn. Stosowane są w leczeniu chorób nerek i dróg moczowych.

Nalewka z derenia jest także polecany osobom, które borykają się z problemami żołądkowymi. Spowodowane jest to faktem, że jest to obfite źródło wspominanych wcześniej kwasów organicznych, fitoncydów i innych aktywnych związków. Mają one działanie ściągające i przeciwzapalne. Z kolei zawartość garbników powoduje, że może być on stosowany w przypadku biegunek i kolek żołądkowych. Nalewka z Derenia wspiera przemianę materii, przez co zalecany jest osobom ze zbyt dużą masą ciała, które pragną schudnąć.